ALIS

Software pro veřejnou správu

Vzdálená pomoc

O nás

Již od prosince 1990 vyvíjíme, dodáváme a udržujeme software a poskytujeme k němu související služby. Jsme českou společností bez zahraniční spoluúčasti. Začínali jsme v deseti, nyní nás ve firmě pracuje více než 40.

Poměrně dlouho patřila mezi naše „vlajkové produkty“ relační databáze PC FAND. Po celou dobu existence společnosti se však orientujeme především na komplexní informační systémy a podpůrné programové moduly pro oblast místní samosprávy, příspěvkové organizace, dobrovolné svazky, neziskové organizace a další. Této klientele jsou určeny produktové řady s názvy KEO4, KEO-W a KEO-X. Jedná se o modulární informační systémy, u nichž garantujeme návaznost na platnou legislativu a ke kterým nabízíme také školení a metodicko-poradenské zázemí.

Instalaci a služby k software zajišťujeme vlastními pracovníky i prostřednictvím proškolených partnerů po celém území ČR. V podstatě veškeré aktualizace software probíhají prostřednictvím internetu. Samozřejmostí je zákaznická linka "hot-line" a i další moderní způsoby zákaznické podpory jako je "Vzdálená pomoc", která umožňuje připojení na vzdálený počítač a rychlý servisní zásah na dálku. Část aplikací lze provozovat v režimu cloudu.

I do budoucna chceme svým zákazníkům poskytovat stabilní a spolehlivý software a solidní zázemí. Jsme rádi, že můžeme konstatovat skutečnost, že v podstatě každý třetí obecní úřad v ČR používá programové moduly od ALISu.